Kovo 19–25 d. Kauno apskrities viešoji biblioteka su asociacija „Langas į ateitį“ ir Nacionaline skaitmenine koalicija jau devintus metus dalyvauja Europos Sąjungos organizuojamoje iniciatyvoje „Skaitmeninė savaitė 2018“ („All Digital Week 2018“).

Šių metų skaitmeninės savaitės žinia europiečiams: sparčiau prisijaukinti ir įsisavinti skaitmeninių technologijų naujoves ir gebėti jas pritaikyti.

2018 m. kovo 16 d. bibliotekoje jau įvyko kūrybinė edukacinė praktika vaikams „Knygų pilis“, skirta Lietuvos 100-mečiui paminėti. Vaikai iš knygų pastatė pilį ir prie jos fotografavosi planšetėmis naudodami „Snapchat“ programėlę.

Kovo 19–23 d. vyksta kompiuterinio raštingumo pradžiamokslis Stasio Lozoraičio akademijos senjorams. Mokymų dalyviai mokosi, kaip rasti informaciją, saugiai bendrauti internete, kurti skaitmeninį turinį ir žengti koja kojon su skaitmeninėmis technologijomis.

Daugiau informacijos apie bibliotekoje rengiamus kompiuterinio bei informacinio raštingumo mokymus gyventojams rasite svetainės skiltyje Mokymai gyventojams. Kviečiame domėtis ir lankytis!


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.