2018 m. kovo 15 d., ketvirtadienį, 10 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2, 322 kamb.) tradiciškai visus senjorus kviečia į sveikatingumo rytmetį!

Šio rytmečio svečiai – Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties komanda, kuri primins mums visiems tai, ką privalome žinoti: gilinsime pirmosios pagalbos teikimo žinias ir įgūdžius, kad kiekvienas mokėtume padėti nukentėjusiam ir žinotume, kaip teisingai iškviesti pagalbą ištikus nelaimei, į kokius dispečerio klausimus reikia aiškiai ir greitai atsakyti ir kokius pirmosios pagalbos veiksmus galime atlikti, kol atvyks GMP medikai. Vėliau, kad būtume kuo sveikesni ir tektų kuo rečiau susitikti su GMP medikais, mankštinsimės su grupinių treniruočių instruktoriais Rapolu ir Roku Žeimiais ir gersime žolelių arbatą. Garantuojame puikiai praleistą laiką bendraminčių kompanijoje!

Įėjimas nemokamas. Į užsiėmimą ateikite patogiai apsirengę. Prieš pradėdami mankštas turėtumėte pasikonsultuoti su savo gydytoju ir informuoti, kad ketinate padidinti fizinio aktyvumo lygį. Primename, jog bibliotekoje Jūsų laukiame kiekvieną ketvirtadienį 10 val.!


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.