2018 m. kovo 1 d., ketvirtadienį, 10 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2, 322 kamb.) tradiciškai visus senjorus kviečia į sveikatingumo rytmetį!

Šio rytmečio svečiai bus ne tik dvikojai, bet ir keturkojai! Susipažinsime su organizacija „Penkta koja“, kuri besąlygiškai atiduoda visą savo dėmesį ir jėgas beglobiams gyvūnams, juos gydo, prižiūri ir ieško naujų šeimininkų. O vienas buvusių globotinių atkeliaus į susitikimą ir galbūt pats papasakos apie tas dienas, kai buvo vienišas, visų paliktas ir užmirštas, tačiau gerų žmonių dėka laimingos dienos grįžo!

Vėliau mankštinsimės su grupinių treniruočių instruktoriais Rapolu ir Roku Žeimiais ir gersime žolelių arbatą. Garantuojame puikiai praleistą laiką bendraminčių kompanijoje!

Įėjimas nemokamas. Į užsiėmimą ateikite patogiai apsirengę. Prieš pradėdami mankštas turėtumėte pasikonsultuoti su savo gydytoju ir informuoti, kad ketinate padidinti fizinio aktyvumo lygį. Primename, jog bibliotekoje Jūsų laukiame kiekvieną ketvirtadienį 10 val.!

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.