Nuo gruodžio 5 d. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, IV a. fojė) eksponuojama Kauno klubo „Skiaučių menas“ narių paroda „Buvo, yra ir bus“, skirta visiems, kurie laukia didžiųjų žiemos švenčių.

Kauno klubas „Skiaučių menas“ įkurtas 1995 m. Šiuo metu jis jungia 17 kuriančių moterų. Per visą klubo gyvavimo laikotarpį surengta beveik 200 parodų įvairiuose Lietuvos miestuose. Narių darbai taip pat eksponuoti tarptautiniuose skiautinių festivaliuose. Tikras skiautininkių pasididžiavimas – kolektyvinis kūrinys, susidedantis iš 2000 nepasikartojančių kvadratėlių. Jis pripažintas didžiausiu Lietuvos skiautiniu ir išsiskiria rekordiniu kūrėjų skaičiumi – 50, todėl buvo įtrauktas į Lietuvos rekordų knygą. Tarp dabartinių klubo narių – daug įvairiomis padėkomis, premijomis įvertintų menininkių: R. Marcinkevičienė, R. Bagdonienė, L. Kudžmienė ir kitos.

Visus kviečiame į jaukų parodos pristatymą gruodžio 11 d., pirmadienį, 16 val. Kauno apskrities viešosios bibliotekos IV a. fojė. Gerdami šiltą arbatą sužinosime, kaip sukurti įvairių smulkmenų namams, kaip pagaminti jaukių dovanėlių artimiesiems ir išgirsime dar daug įvairių patarimų ir idėjų. Juk savo rankomis sukurti daiktai daug labiau šildo!

Paroda veiks iki 2018 m. sausio 8 d. Įėjimas nemokamas.

Buvo Yra Bus skaiutiniai E 2


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.