Gruodžio 7 d. 17. 30 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 322 kamb.) Juoda Avis pristato debiutinę kelionių knygą „Laimės siūlai: kas sakė, kad augti galima tik į viršų?“

Trumpa „Juodos Avies“ dosjė

Juoda Avis – tai dvi merginos: Laura Stumbraitytė ir Sigita Andriukevičiūtė. Laura yra socialinio darbo praktikė ir Kauno kolegijos dėstytoja, o Sigita dirba su vaikais, turinčiais autizmo spektro sutrikimų. Merginų veiklos pradžia – vaikų dienos centras, kur treji metai ir dar šiek tiek pralėkė dirbant su vaikais iš socialinės rizikos šeimų, su socialinio darbo ir pedagogikos studentais. Dabar Juoda Avis keliauja po Lietuvą ir veda patyrimines paskaitas suaugusiesiems, praktinius mokymus darbo su vaikais specialistams, interaktyvius užsiėmimus vaikams ir jaunimui. Į kelionę leidosi 136 kartus. 136 kartus narpliojo emocinio intelekto, socialinių įgūdžių, kritinio mąstymo, savęs pažinimo, socialinio atsakingumo ir asmeninių santykių temas (žr.: juodos avies narpliojimai). Apie savo keliones ir darbą su įvairiais žmonėmis parašė knygą „Laimės siūlai. Kas sakė, kad augti galima tik į viršų“ (2017). Facebook paskyroje Juoda Avis turi daugiau nei 5000 sekėjų ir kiek daugiau mylėtojų.

Apie knygą „Laimės siūlai: kas sakė, kad augti galima tik į viršų?“

Keliaudama po Lietuvą Juoda Avis sukūrė savo filosofiją – nesvarbu, ką žmogus veikia, pirmiausia jis turi pažinti save. Knygoje „Laimės siūlai. Kas sakė, kad augti galima tik į viršų?“ susipina 16 skirtingų ir labai panašių istorijų apie išgalvotus žmones, kurie ieško laimės, mokosi gyventi, atranda atsakymus, siekia žinoti, bando suprasti, susidraugauti su jausmais, išgyvena vieną banalią arba ypatingą dieną. Kiekviena istorija transliuoja pažįstamą, išgyventą, bet galbūt vis dar nesuprantamą žinutę.

Jausmai – ištikimiausi žmogaus palydovai, kurie kiekvieną dieną seka paskui ir įkyriai trepsėdami už nugaros verčia ką nors su jais daryti. Ką gali žmogus? Pirmiausia leisti sau jausti ir gebėti drąsiai priimti net tas emocijas, kurios atrodo nepatogios, gėdingos ar negalimos. Tik kaip atpažinti, įvardyti, nustoti bėgti ir pagarbiai paleisti – būtent apie tai pasikalbėti ir jausti kviečia Juoda Avis.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.