2017 m. gruodžio 5 d. 17.30 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 322 kamb.) vyks susitikimas su knygos „Totali blaivybė ar totali kontrolė“ autoriumi M. G. Maksimaliečiu – psichoterapeutu Mariumi Gabrilavičiumi.

Knyga „Totali blaivybė ar totali kontrolė“ M. G. Maksimalietis siekia parodyti, kad atsisakius priklausomybių lengviau pasiekiami tikslai, gerėja sveikata, atsiranda energijos naujų užmojų įgyvendinimui, taisosi santykiai su artimaisiais, kolegomis. Žmogus pereina į kokybiškai naują gyvenimo kelią ir tampa Maksimalistu – totaliu blaivininku.

Knygoje pristatoma autoriaus iššifruota priklausomybių formavimosi psichoschema. Šis atradimas suteikia žmonėms galimybę tikslingai siekti žalingų priklausomybių išformavimo.

„Turiu svajonę ir tikslą. Tai – totali blaivybė. Laisvas, gebantis savo mintis, aplinką, įpročius rinktis žmogus. Žmogus – kūrėjas. Susigrąžinti sau save, tapti atsakingam už savo gyvenimą, kiekvieną pasirinkimą. Norėjau savo knyga tai perduoti kiekvienam, kuris ją skaitys“, – apie savo viziją ir knygą kalba M. G. Maksimalietis.

Bus galima įsigyti knygų pigiau nei kitose pardavimo vietose!

Reginys nemokamas.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.