Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2, 322 kamb.) tęsia kelionių kultūros ciklo VITA MOBILE susitikimus ir spalio 26 d., ketvirtadienį, 18 val. kviečia į knygos „Barselona: muziejus po atviru dangumi“ (Aukso pieva, 2017) pristatymą. Kalbinsime leidinio autorę, keliautoją, gidę Angeliną Zaleckaitę. Renginys bus verčiamas į gestų kalbą.

Angelina Zaleckaitė – kelionių vadovė, nardymo meistrė, keliautoja ir rašytoja. Ji daugiau nei septynerius metus gyvena ir dirba Barselonoje. Skatinama bičiulių, bendradarbių, turistų ir šeimos narių nusprendė su skaitytojais ir keliautojais pasidalyti sukaupta patirtimi ir žiniomis.

„Ši knyga atsirado įveikus tūkstančius kilometrų, perskaičius daugybę knygų, papasakojus šimtus istorijų. Padariusi daugybę nuotraukų, primarginus šimtus puslapių, po šešerių metų gidės darbo Barselonoje ir dešimties mėnesių rašymo kviečiu leistis į kelionę po šį nuostabų, legendomis apipintą miestą ir atrasti ką nors nauja. Ši knyga – tai Barselonoje dirbančios gidės pasakojimas apie įdomias, paslėptas, turistų lankomas ir jiems nežinomas vietas“, – apie knygą kalba jos autorė Angelina Zaleckaitė.

Renginio metu taip pat bus pristatytas leidyklos „Aukso pieva“ leidžiamas žurnalas „Keliauk“. Šis žurnalas – tai įspūdžių, emocijų ir skonių kupina kelionė, kviečianti kiekvieną skaitytoją pažinti ir pajausti kelionių malonumą. Apie leidinio idėją ir turinį kalbės jo redaktorė, keliautoja Dalia Smagurauskaitė. Naujausiame žurnalo numeryje rasite įkvepiančių rašytojos Ilzės Butkutės, prodiuserio Mindaugo Kunevičiaus pasakojimų apie keliones po įvairius kraštus.

Renginys nemokamas. Bus galima įsigyti pristatomų leidinių.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.