Spalio 19 d. 18 val. į susitikimą Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 322 kamb.) kviečia Vytauto Didžiojo universiteto Azijos studijų centro vadovas, politikos mokslų daktaras Aurelijus Zykas. Jis pasakos apie Japoniją, įvairiapusį ir turtingą šios šalies kultūros paveldą, žmones, gyvenimo būdą.

Visai neseniai buvo išleista naujomis detalėmis papildyta A. Zyko knyga „Japonijos skoniai ir spalvos“ („Aukso pieva“, 2017), kurioje, remdamasis asmenine patirtimi, autorius su nostalgija ir humoru pasakoja apie savo gyvenimą dviejuose Japonijos miestuose: Tokijuje ir Kanadzavoje.

„Nors rašoma apie egzotišką šalį, tai nėra tradicinė kelionių knyga, nes joje kelionių labai nedaug. Svarbiausios kelionės čia vyksta sėdint vienoje vietoje, tiesiog sukantis metų ratu, arba tame pačiame mieste riedant traukiniu“, – knygos turinį komentuoja A. Zykas.

Renginio metu taip pat bus pristatytas naujas žurnalo „KELIAUK!“ numeris, kuriame rasite įkvepiančių rašytojos Ilzės Butkutės, prodiuserio Mindaugo Kunevičiaus pasakojimų apie keliones po įvairius kraštus.

Renginys bus verčiamas į gestų kalbą.

Bus galima įsigyti pristatomus leidinius. Įėjimas nemokamas.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.