Džiaugiamės šiemet vėl dalyvaudami projekte „Vokiečių kalbos dienos“ ir kviečiame Jus spalio 16-20 d. apsilankyti mūsų renginiuose!
 
Spalio 16–20 d.
„Meno laiptai / Kunsttreppe“
Bibliotekos laiptų pakopos bus išrašytos vokiškais meno terminais su juos aiškinančiais paveikslėliais. Šiais meno laiptais skaitytojai galės atkeliauti į Meno leidinių skaityklą, kur veiks vokiškų architektūros, interjero, vaizduojamojo meno žurnalų paroda.
Meno leidinių skaitykla, 406 kamb.
 

 

 
Spalio 16–20 d.
Vokiškoji laikraštukė Gretchen svečiuosis bibliotekoje!
Pasidaryk asmenukę su Gretchen, dalinkis nuotrauka savo Instagram profilyje (žymėk nuotrauką #vokiečiųkalbosdienos ir #kavbiblioteka) bei laimėk ypatingus prizus. Taip pat gali atsiųsti nuotrauką el. paštu [email protected] ir mes pasidalinsime ja bibliotekos Facebook profilyje!
 
Spalio 18 d. 10 val.
Skaitysime vokiečių pasakas ir jas vaidinsime su pirštukinėmis lėlėmis.
Vaikų literatūros skyrius, Lydos g. 2
 
Spalio 17-18 d. 12.00–16.30 val.
Vokiškų diskusijų klubas veikia nuo 1996 m. Vokiškų leidinių ir Šveicariškų leidinių bibliotekose. Tai puiki galimybė prisiminti ir pagilinti vokiečių kalbos žinias, lavintis, kaupti naują patirtį ir turiningai leisti laisvalaikį!
Jei norite prisidėti prie mūsų, registruokitės el. paštu [email protected], skambinkite tel. (8 37) 32 42 29 arba užeikite į 404 kamb. Laukiame naujų narių ir įdomių pasiūlymų!
Vokiškų leidinių ir Šveicariškų leidinių biblioteka, 404 kamb.
 
Spalio 19 d. 15.30 val.
Muzikinė pažintis „Reginti muzika“
Didžiuosius vokiečių kompozitorius J. S. Bachą, G. F. Hendelį, L. van Bethoveną ir jų kūrybą pristatys muzikologė Dainora Merčaitytė. Kviečiami dalyvauti silpnaregiai, aklieji ir regintieji, kuriems renginio metu tamsia juosta užrišamos akys. Renginio metu galėsite geriau suprasti regėjimo negalią turinčius žmones, galbūt kitaip išgirsti muziką ir, žinoma, susipažinti su žymių vokiečių kompozitorių kūryba.
Lietuvos aklųjų biblioteka, Kauno filialas (Savanorių pr. 204 A)
 
Informacija apie renginius visoje Lietuvoje: www.vokiskai.lt

Vaiku literaturos skyrius kvb lt


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.