Tradicinis Kauno apskrities viešosios bibliotekos kelionių kultūros renginių ciklas „VITA MOBILE“ šį rudenį pasitinka atsinaujinęs – susitikimai su keliautojais bus verčiami į gestų kalbą. Tai atliks Kauno apskrities gestų kalbos vertėjų centro specialistai.

Spalio 12 d. 18 val. tinklaraščio „Pasaulio piemuo“ autorius keliautojas Tomas Baranauskas, per daug nenukrypdamas į fotografijos technikos ar kompozicijos klausimus, pasidalys savo kelionių fotografijos patirtimi, apžvelgs dažniausiai pasitaikančias klaidas, papasakos, kaip jų išvengti, ir duos keletą patarimų, kaip pagerinti bendrą jūsų kelionių fotografijų vaizdą. Žinoma, Pasaulio piemuo pasidalys ir pačių egzotiškiausių kelionių po Aziją įspūdžiais.

Spalio 19 d. 18 val. į susitikimą pakvies Vytauto Didžiojo universiteto Azijos studijų centro vadovas, politikos mokslų daktaras Aurelijus Zykas. Jis pasakos apie Japoniją, įvairiapusį ir turtingą šios šalies kultūros paveldą, žmones, gyvenimo būdą. Visai neseniai buvo išleista naujomis detalėmis papildyta A. Zyko knyga „Japonijos skoniai ir spalvos“ („Aukso pieva“, 2017). Remdamasis asmenine patirtimi, autorius su nostalgija ir humoru pasakoja apie savo gyvenimą dviejuose Japonijos miestuose: Tokijuje ir Kanadzavoje.

Renginio metu taip pat bus pristatytas naujas žurnalo „KELIAUK!“ numeris, kuriame rasite įkvepiančių rašytojos Ilzės Butkutės, prodiuserio Mindaugo Kunevičiaus pasakojimų apie keliones po įvairius kraštus. Žurnalą pristatys redaktorė keliautoja Dalia Smagurauskaitė.

Spalio 26 d. 18 val. kelionių vadovė, nardymo meistrė, keliautoja ir rašytoja Angelina Zaleckaitė pristatys naują kelionių knygą „Barselona. Muziejus po atviru dangumi“ („Aukso pieva“, 2017). Jau septynerius metus Barselonoje gyvenanti ir dirbanti A. Zaleckaitė su skaitytojais pasidalys įspūdžiais ir žiniomis apie laisvą, saulėtą, išskirtinio grožio, turistų gausiai lankomą Europos miestą – Barseloną.

Tad kviečiame leistis į nepamirštamą įspūdžių kelionę ir patirti keliavimo džiaugsmą.

Visi renginiai nemokami.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.