Keliaujate? Fotografuojate? Domitės egzotiniais pasaulio kampeliais? Jeigu taip, šis renginys kaip tik Jums. Kauno apskrities viešoji biblioteka spalio 12 d., ketvirtadienį, 18 val. kviečia į susitikimą su keliautoju, tinklaraščio „Pasaulio piemuo“ autoriumi Tomu Baranausku.

Tomas keliauja nuo studijų laikų, 2011 m. net 7 mėnesius praleido Azijoje ir Vidurio Rytuose. Pasivadinęs „Pasaulio piemeniu“, jis mielai dalijasi patarimais, įkvėpimais ir įspūdingomis fotografijomis, rašo straipsnius apie keliones. Kaip pats teigia, „Pasaulio piemuo“ apima visa, kas subalansuota sergantiems keliavimu ir žinantiems tik vieną vaistą nuo to – keliones.

Aplankęs daugybę šalių, sukaupęs neišdildomų įspūdžių, išbandęs smagiausias ir keisčiausias pramogas, Tomas atvyksta į Kauną. Renginio metu jis papasakos apie potyrius egzotiniuose kraštuose ir duos patarimų, kaip įamžinti kelionių akimirkas.

„Kiekvienas norime iš savo kelionių grįžti ne tik su gerais įspūdžiais, bet ir su gražiomis fotografijomis. Kaip to pasiekti, jei nesate profesionalas, vaizdą užstoja minia turistų, o dangus užsiraugęs? Per daug nenukrypdamas į techninius ar kompozicinius fotografijos momentus (palikime tai profesionalams), pasistengsiu pasidalyti savo kelionių fotografijos patirtimi. Apžvelgsiu dažniausiai pasitaikančias klaidas, papasakosiu apie gudrybes, kaip jų išvengti, ir duosiu keletą patarimų, kuriuos pritaikius bendras jūsų fotografijų vaizdas pagerės. Pažadu daug gražių vaizdų iš egzotinių šalių ir atsakymų į jūsų klausimus“, – susitikimo detales atskleidžia Tomas Baranauskas.

Įėjimas nemokamas. Maloniai kviečiame.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.