Rugsėjo 21 d. 17.30 val. Elektronikos platintojų asociacija (EPA) ir Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2, 322 kamb.) kviečia Lietuvos, gamtos ir fotografijos mylėtojus į susitikimą su fotomenininku, nuotraukų albumo „Neregėta Lietuva“ autoriumi Mariumi Jovaiša.

Ir tada aš supratau, kad Lietuvos kraštovaizdis tiek pat įspūdingas, kiek ir žinomiausių, lankomiausių pasaulio šalių. Ne, mes neturime snieguotų kalnų, karščiu tvoskiančių dykumų, mirtimi alsuojančių ugnikalnių ar tarsi vaikų nuspalvintų koralinių rifų. Tačiau kur, jei ne Lietuvoje, pamatysi didvyrių žygius menančius piliakalnius, siaurą žemės siūlelę, rišančią marias su jūra, nepakartojamus upių vingių ir ežerų salų piešinius, nepavargstančios jūros laižomas kopas, prie vandens besiglaudžiančius miestelius, įspūdingas bažnyčias, tarsi raketas, paruoštas kilti į kosmosą. Kur kitur žalia spalva turi tiek daug skirtingų atspalvių… – klausia fotografas rašydamas apie savo mėgstamiausią nuotraukų albumą (apie Neregėtą Lietuvą)

Aerofotografijų albumas „Neregėta Lietuva“ išleistas 11 pasaulio kalbų, surengta daugiau kaip 30 tarptautinių parodų. Kokių įžvalgų suteikia gamtos fotografo darbas? Kokiu sąmonėjimo keliu jis veda? Ką norisi apsakyti ir papasakoti? Atėjusiųjų į susitikimą laukia gamtos fotografijos paslaptys, linksmos istorijos, gamtos charakteris ir žmogaus pėdsakas joje.

Jovaisa E2


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.