2017 m. birželio 1 d., ketvirtadienį, 17 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, IV a. fojė) bus atidaroma bendra menininkų Kazimiero Sigito Straigio ir Viliaus Ksavero Slavinsko skulptūros ir tapybos darbų paroda „ARTIMI TOLIAI“.

K. S. Straigis nuo 1969 m. yra surengęs 42 personalines parodas, dalyvavęs virš 100-o bendrų parodų Lietuvoje, eksponavęs kūrinius Švedijoje, Lenkijoje, Danijoje, Rusijoje, Ukrainoje. Kolekcionieriai yra įsigiję darbų Lietuvoje ir užsienio šalyse. Nuo 1992 m. – LR Dailininkų sąjungos narys, taip pat dailininkų klubų „Sfinksas“ ir „Meno sparnai“ narys. Šioje parodoje pateikiami kūriniai iš medžio ir metalo.

V. K. Slavinskas parodose dalyvauja nuo 1978 m., yra LR Dailininkų sąjungos, akvarelininkų klubo Aqua-12 narys, klubo „Sfinksas“ pirmininkas. Autorius surengęs virš 100-o asmeninių parodų Lietuvoje, Norvegijoje, Švedijoje, Kanadoje, net 7 kartus JAV, taip pat Baltarusijoje, Rusijoje, Prancūzijoje. Dalyvavęs virš 80 grupinių parodų, yra daugiau kaip 30 grupinių parodų organizatorius. Parodoje pateikiami tapybos kūriniai ant drobės atlikti akrilo technika.

Parodą pamatyti galite iki birželio 30 d. Kauno apskrities viešosios bibliotekos II ir IV a. fojė. Įėjimas nemokamas. Lauksime Jūsų!

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.