Jei dar nenusprendėte, kur šiais metais praleisite atostogas, bei ieškote ir aktyviam, ir pasyviam poilsiui tinkamo kampelio, gegužės 25 d., ketvirtadienį, 17.30 val. kviečiame į Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 322 kamb.) vyksiantį kelionių kultūros ciklo VITA MOBILE susitikimą su Arūna Kaminskiene – viena iš  knygos „Žydrojo dangaus kraštas – Bavarija“ autore.

Knygos bendraautores Arūną Kaminskienę ir Daną Loher suvedė aistra keliauti po Bavarijos kraštą. Nors Danutė gyvena Bavarijoje, o Arūna – Lietuvoje, jau daug metų juodvi kartu su bičiuliais leidžiasi į keliones po šį Vokietijos regioną, garsėjantį nuostabaus grožio kraštovaizdžiu, pasakiškomis Ludwigo II pilimis, tyru Alpių kalnų oru, žmogaus veiklos nepaliesta gamta ir intensyviu kultūriniu gyvenimu.

Susitikimo metu Arūna pasakos apie Bavarijos kraštą, jo kultūrą, bavarų gyvenimo būdą ir vietas, kurias atrado kartu su savo bičiule Dana. Keliautoja pasidalys įspūdžiais, duos patarimų, atsakys į rūpimus klausimus ir pristatys populiarėjantį lėtą keliavimo būdą.

„Bavarija – stulbinamai gražus Vokietijos regionas. Tai be galo ypatingas, spalvingas, įvairus, gal net šiek tiek paslaptingas kraštas, apipintas legendomis ir istorijomis. Žavėkitės, fantazuokite, keliaukite....Bavarija to verta!“ – kviesdama į susitikimą pažymi A. Kaminskienė.

Renginys bibliotekoje nemokamas. Maloniai kviečiame. Bus galima įsigyti knygų.

Interviu su knygos autore A. Kaminskiene galite skaityti čia.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.