2017 m. balandžio 27 d., ketvirtadienį, 16 val. Kauno apskrities viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius kviečia į seminarą „Senieji lietuvių papročiai ir tradicijos“ (K. Donelaičio g. 8, III a. salė), rengiamą vykdant projektą „Skaitymas šeimoje: nuo lopšinių iki šiurpių“.

Popietę ves etnologė, kultūros sociologė, Senovės baltų religinės bendrijos „Romuva“ krivė, lektorė Inija Trinkūnienė. Taip pat dalyvaus ansamblio „Kūlgrinda“ dainininkė Rimgailė Sinkevičienė.

Kalbėsime apie senuosius lietuvių papročius ir tradicijas bei jų pritaikymą šiuolaikiniame gyvenime. Kaip teigiama portale romuva.lt, „senovės baltų religija yra svarbi Lietuvos istorinio, dvasinio ir visuomeninio palikimo dalis. Lietuvių dvasinė tradicija tiesiogiai perimta iš tėvų ir protėvių, perduota iš kartos į kartą ir toliau kūrybiškai plėtojama. Ji glūdi senuosiuose religijos ir mitologijos šaltiniuose, tautosakoje, dainose, papročiuose, lietuvių kalboje...“  Popietės metu taip pat bus demonstruojamos vaiko palaiminimo apeigos.

Maloniai kviečiame dalyvauti.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.