Šiais metais pirmą kartą rengiama netradicinė mugė „Kauno mugė – Pavasaris“. Balandžio 7–9 d. Laisvės alėjoje, Senamiestyje ir Rotušės aikštėje šurmuliuosianti mugė kauniečius ir miesto svečius džiugins amatininkų dirbiniais, maisto degustacijomis, įvairiomis parodomis, edukacinėmis ir pažintinėmis veiklomis. Laisvės alėja ir Senamiestis bus padalyti į zonas, kuriose veiklos ras ir dideli, ir maži.
 

Kauno apskrities viešoji biblioteka ir Extra FM radijas kviečia susitikti „Kauno mugėje“ Laisvės alėjoje prie fontano. Visi, kurie domisi virtualiomis naujovėmis, čia galės susipažinti su bibliotekos išmaniosiomis programėlėmis, pamatyti, kokias knygas skaitė jų tėvai ir seneliai, išleisti savo knygą ar susikurti virtualų komiksą planšetiniame kompiuteryje.

Veiks įsegamų ženkliukų gamyklėlė – visi norintys galės pasigaminti unikalų, nepakartojamą ženkliuką. Kviesime pasipuošti piešiniais ant kūno, o Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos mokys karpinių meno. Extra FM radijas džiugins smagiomis melodijomis ir tiesioginiais reportažais iš mugės.

„Kauno mugėje“ taip pat galėsite mainytis knygomis, apžiūrėti velykinių atvirukų ir bibliotekos leidinių ekspozicijas, spalvinti didžiulį popierinį margutį ir kitaip pramogauti.

Iki susitikimo mugėje!

Daugiau informacijos: www.kaunomuge.lt.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.