Kūrybinių dirbtuvių ciklas „Vaizduotės praktikos“

Kviečiame į balandžio ir gegužės „Vaizduotės praktikas“ bibliotekoje!

„Vaizduotės praktikos: vaidmenų žaidimas MAFIJA“

Balandžio 12 d., trečiadienį, 18 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (K. Donelaičio g. 8, Renginių salėje) tęsia kūrybinių dirbtuvių ciklą „Vaizduotės praktikos“. Šįsyk judinsim vaizduotės raumenis… beveik nejudėdami.

Apie vaidmenų žaidimą „Mafija“

Mieste naktis… Bunda Mafija! Ši nuo žaidimo neatsiejama frazė jau daugiau kaip 10 metų skamba intelektualiuose renginiuose, vakarėliuose, įmonių komandos formavimo susitikimuose, kūrybinius ar psichologijos įgūdžius lavinančiose stovyklose. „Mafijos“ žaidimas jau tapo klasika ir yra išrinktas tarp 50 geriausių visų laikų žaidimų. Ir tikrai pelnytai. Žaidžiant „Mafiją“ galima patobulinti savo emocinį intelektą, pagerinti kūno kalbos skaitymo ir strateginius įgūdžius, lavinti socialinį bendravimą, verbalinį kūrybingumą. Juokas, susimaišęs su emocijomis, garantuoja nepamirštamą laiką, kurio kūrėjais tampa patys žaidėjai.

„Vaizduotės praktikos: nauji komandos formavimo žaidimai“

Gegužės 3 d., trečiadienį, 18 val. kviečiame atrasti naujus komandos formavimo žaidimus „Vaizduotės praktikose“.

Nepaisant to, kokie buvome vaikystėje – patys inicijuodavome žaidimus ar laukdavome, kol kiti pasiūlys nuveikti ką nors įdomaus, – visi pakliūvame į situacijas, kai savarankiškai, be profesionalų pagalbos tenka organizuoti geriausio draugo gimtadienį, mamos jubiliejų, kolegų susipažinimo vakarėlį ar vaikų pramogas.
„Vaizduotės praktikos: nauji komandos formavimo žaidimai“ skirtas žaismingiems ir kūrybingiems metodams. Jo metu daug juoksimės, švelniai tyrinėsime savo komforto ribas, spręsime kūrybinius iššūkius, diskutuosime ir mokysimės kurti kokybišką grupės santykį.

Abejojate, ar „Vaizduotės praktikos“ skirtos Jums? Ateikite, jeigu:

• ieškote būdų, kaip tapti spontaniškesniais, drąsesniais, kūrybiškesniais;

• norite naujo žmonių rato;

• ieškote naujų žaidimų, darbo grupės metodų, nes dirbat su žmonėmis;

• norite gerinti bendravimo, viešojo kalbėjimo įgūdžius;

• domitės savityra ir / ar psichologija;

• norite nemokamų meno terapijos užduočių;

• pasigendate dinamikos ir žaismingumo rutinoje;

• esate intravertas;

• esate ekstravertas;

• nežinote, kas esate.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.