Karolio Klimo knyga „Mokytojas“ atvyksta į Kauną! Pristatymas su autoriumi – balandžio 18 d.

Didžiulio susidomėjimo sulaukusi Karolio Klimo knyga „Mokytojas“ pirmą kartą pristatyta sausakimšoje Vilniaus knygų mugės salėje, o dabar išgirsti apie šį kūrinį iš pirmų lūpų bus galima ir kituose šalies miestuose bei miesteliuose. Populiaraus tinklaraščio „Lietuvių kalbos mokytojas“ autorius balandį leidžiasi į gastroles po Lietuvą, kurių metu savo knygą nemokamai pristatys šalies bibliotekose ir mokyklose. Pagrindinis Kaunui skirtas renginys – balandžio 18 d., antradienį, 17.30 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje, III a. Renginių erdvėje (K. Donelaičio g. 8). Nepraleiskite!

APIE KNYGĄ

„Mokytojas“ jau daugiau nei mėnesį yra antra pagal perkamumą knyga puslapyje knygos.lt, o pirmasis jos tiražas parduotas vos per dvi savaites. Tai – neįprasto žanro grožinis kūrinys apie dvejus darbo gimnazijoje metus, kuriuos įrėmina (nebe)jauno, savęs ieškančio žmogaus istorija. Ji skirta ne tik pedagogams, 11–12 klasių mokiniams ir jų tėvams, bet VISIEMS, kurie domisi literatūra, nori (iš naujo) atrasti žymiausius užsienio ir lietuvių autorius, pažvelgti į nepagražintą darbo mokykloje realybę. Tai knyga apie mokytoją ne tik mokytojams!

Įsigyti kūrinį galima knygos.lt pardavimų vietose, knygynuose „Vaga“, „Pegasas“ arba užsisakyti internetu. Turo po Lietuvą metu knygą „Mokytojas“ bus galima įsigyti ir tiesiai iš autoriaus.    

APIE KNYGOS PRISTATYMO TURĄ

Į kovo pradžioje paskelbtą knygos pristatymo turą užsiregistravo daugiau nei šimtas šalies bibliotekų ir mokyklų, iš jų atrinkta 30 ir sudarytas maršrutas. Per balandžio mėnesį autorius aplankys ne tik didžiuosius Lietuvos miestus (Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų, Uteną), bet ir miestelius (Elektrėnus, Lentvarį, Kaišiadoris, Ukmergę, Švenčionis, Ignaliną, Kėdainius, Joniškį, Nidą, Rietavą, Jurbarką, Vilkaviškį, Kuršėnus ir kt.). Kūrinio pristatymuose, kurie vyks bibliotekose, laukiami visi, tad ateikite pasiklausyti ir smagiai pabendrauti!

Sekti knygos pristatymo turo naujienas galite feisbuko puslapyje „Lietuvių kalbos mokytojas“. Facebook renginio nuoroda čia.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.