Literatūros DNR. Grajauskai: Gintaras, Dovydas ir Rokas-Jama

Sausio 30 d. 18 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (K. Donelaičio g. 8) kviečia į neeilinį susitikimą su trimis kūrėjais, žodžių ekspertais, tekstų didmeistriais. Jūsų lauks Gintaras Grajauskas, Dovydas Grajauskas ir Rokas Grajauskas-Jama.

Visi jie kuria, muzikuoja ir kalba skirtingoms auditorijoms. Bendraudami su poetu Gintaru Grajausku ir jo sūnumis Roku ir Dovydu, diskutuosime apie „vyrišką poeziją“, apie švietimą ir kultūrą, ypatingą jų šeimos ryšį su kalba bei žodžiais. Apie tai, ar repas irgi poezija, o poetais gimstama ar tampama? Ar apskritai susidomėjimas literatūra, tekstais gali būti „kraujyje“?

Gintaras Grajauskas – poetas, dramaturgas, muzikantas, Klaipėdos dramos teatro meno vadovas. Daugybės literatūrinių ir teatrinių apdovanojimų nugalėtojas, neseniai apdovanotas Lietuvos rašytojų sąjungos premija už naujausią poezijos knygą „Nykstamai menkų dydžių poveikis megastruktūroms“.

Dovydas Grajauskas – poetas, muzikantas, skandinavistas.

Rokas Grajauskas-Jama – sporto komentatorius, reperis, improvizacijos ir laisvakalbės meistras. Triskart „Freestyle MC Battle“ nugalėtojas, tinklalaidžių kūrėjas.

 

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.