Mindaugo Grajausko knygos „Asmeninio produktyvumo istorijos: eksperimentuojančio žmogaus užrašai“ pristatymas

Mindaugas Grajauskas – OVC Consulting partneris ir konsultantas. Jo ekspertinė sritis – asmeninis produktyvumas, projektų valdymo praktikų diegimas, komandinės veiklos stiprinimas bei komandos veiklos efektyvumo didinimas. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (K. Donelaičio g. 8) sausio 25 d. 18 val. autorius pristatys naujausią savo knygą – „Asmeninio produktyvumo istorijos: eksperimentuojančio žmogaus užrašai“. Šioje, jau trečiojoje, autoriaus knygoje bandoma apibrėžti, ką reiškia būti produktyviam XXI amžiuje.

Registruotis į renginį galite čia.

M. Grajauskas yra praktikas: visada pirmiausia atranda, patiria pats ir tik paskui dalijasi su kitais. Jis nuolat ieško naujų idėjų, metodų ir priemonių, kurias galėtų praktiškai pritaikyti savo veikloje. Neretai asmeniniai produktyvumo eksperimentai, išbandytos technikos bei metodai įgauna seminarų, straipsnių formą, o rasti būdai, kaip spręsti savo asmeninio produktyvumo, komandos bei verslo iššūkius, tampa dalijimosi medžiaga – Mindaugas savo įžvalgas ir patirtis pritaiko kitoms organizacijoms ir vadovams.

Kiti M. Grajausko leidiniai: „Ko niekada neišgirsite iš bankininko: praktiniai patarimai poros finansų planavimui ir organizavimui“ (autorius); „Dėmesio grupė! Praktiniai darbo su grupe būdai ir technikos“ (bendraautoris).

Daugiau apie M. Grajauską.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.