Edukacinis renginys „Skirtingų kultūrų kalėdinės tradicijos“

Gruodžio 14 d. 16 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia į edukacinį renginį „Skirtingų kultūrų kalėdinės tradicijos“ su bibliotekos savanorėmis Ana iš Gruzijos ir Mayuko iš Japonijos. Renginys vyks anglų kalba.

Kauno apskrities viešoji biblioteka skatina studentus, moksleivius ir visus, besidominčius skirtingomis kultūromis, pažinti vieni kitų kalėdines tradicijas. Prie arbatos puodelio, bibliotekos savanorės Ana ir Mayuko dalinsis savo Kalėdų kultūra, papročiais, šeimos tradicijomis. Kviečiame atsinešti tradicinį kalėdinį patiekalą, o galbūt nuotraukas iš Kalėdų jūsų namuose? Tai padės mums pažinti vieni kitų tradicijas ir kultūrą iš arčiau.

Apie Ana ir Mayuko

Ana yra iš Gruzijos, kur studijuoja Tbilisio valstybiniame universitete. Nuo rugpjūčio mėnesio Ana lankosi Lietuvoje kaip dvišalių mainų studentė, Vytauto Didžiojo universitete, žiemos semestrą. Ji studijuoja viešuosius ryšius.

Mayuko yra iš Japonijos ir studijuoja Akitos tarptautiniame universitete. Nuo sausio mėnesio Mayuko lankosi Lietuvoje ir metus yra dvišalių mainų studentė Vytauto Didžiojo universitete. Ji studijuoja socialinius mokslus.

Maloniai kviečiame vietinius ir tarptautinius studentus atvykti ir prisijungti prie šio netradicinio susitikimo bibliotekoje, dalintis, užduoti klausimus ir susipažinti su naujais žmonėmis! :)

Edukacija vyks Donelaičio g.8, Edukacinė erdvė, 201 kab.

Registracija.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.