Kauno apskrities viešoji biblioteka ir kavinė „Kultūra“, rugpjūčio 3 d. nuo 12.00 iki 20.00 val. kviečia į Evelinos Stepšytės kūrybos darbų parodą „Vidinė oro erdvė“.

Kauno apskrities viešosios bibliotekos trečius metus iš eilės organizuojama „Vasaros galerija“ šiais metais vėl leidžiasi kavinėje „Kultūra“! Kūrėjai čia turi platesnę auditoriją, o meno mylėtojai čia pat gali paplepėti su darbų autoriais ir atsigaivinti šaltu gėrimu! Pagrindinė „Vasaros galerijos“ idėja rengti vienos dienos parodas arba renginius, kuriuose menininkai gali pristatyti savo kūrybą.

Evelina dalijasi: „Einu takučiais, apsupta įvairiaspalvių gėlių, žaliausių krūmų ir medžių. Aplinka tokia graži ir savotiškai užburianti. Tačiau vidinis pasaulis šįkart užima sostą ir mintys nė nežada trauktis. „Kas aš?“, „Kas žmogus šiame pasaulyje?“ – šie ir panašūs klausimai mane vis lydi, kad ir kur bebūčiau pasaulyje, kad ir ką bedaryčiau. „Vidus... Išorė... Kur ta riba, atskirianti vieną nuo kito? O gal nėra atskirties? Gal viskas taip persipynę, kad nė nesimato tų plonyčių gijų..?“ – postringauju sau. Išties, juk neįsivaizduojame gyvenimo be kasdienių minčių, jausmų, emocijų. Visa tai sukasi it vidinis filmas, paremtas išorinių patirčių. Kaip ir vidinės projekcijos iškeliamos į dienos šviesą. Taip ir gyveni sau žmogus tarp skirtingų realybių, suvokimų, patyrimų. Šįkart kviečiu patyrinėti vidinę oro erdvę per skirtingas fotografijas, įamžintas įvairiose pasaulio vietose. Nes nesvarbu, kur bebūtume, niekur nepabėgsime nuo savo vidinio gyvenimo. Vidinis ir išorinis pasaulis – vienas nuo kito neatsiejamas. Tad žvelgiant į nuotraukas kviečiu pasižvalgyti po savą vidų. Užmegzti pokalbį su savimi ir leistis į dar nepažintą vidinę kelionę, kur fotografijos – galimybė nukeliauti giliau.“

Vasaros galerija yra viena iš projekto „Erdvė reikštis“ dalių. Šį projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

LTK Logotipas1


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.