Birželio 30 d. 17.30 val. kviečiame į literatūrinę-muzikinę kompoziciją „Mylinčių širdžių monsinjoras“, skirtą kunigo Kazimiero Vasiliausko 100-osioms gimimo metinėms (K. Donelaičio g. 8, III a. Renginių erdvė).

 

Sakoma, kilnūs darbai auga tarsi medžiai, kurie vėliau virsta giriomis, o žmonės, kurie sugeba duoti tiesiog todėl, kad myli gyvenimą, žmones ir savo šalį – palieka gilų pėdsaką istorijoje. Toks buvo monsinjoras Kazimieras Vasiliauskas, išskirtinį dėmesį skyręs knygai, žodžiui ir minčiai. 2022-ieji paskelbti Kazimiero Vasiliausko metais, tad kviečiame prisiminti šį žmogų, tapusį nesuvaidintos atjautos ir žmogiškumo simboliu.

Kompozicijos kūrėja ir atlikėja – Violeta Bakutienė, muzikos kūrinius parinko Antanas Bakutis. Visuomenininkė V. Bakutienė rengia autorines literatūrines-muzikines kompozicijas tautinės savimonės tema, veda literatūros vakarus, susitikimus su rašytojais, skaito lietuvių autorių kūrybą. Literatūrinėje-muzikinėje kompozicijoje harmoningai susipina meninis žodis, skambanti muzika, ekrane rodomi vaizdai, portretai ir videosiužetai, kurie padeda klausytojui įsijausti į programą.

Kviečiame dalyvauti!

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.