Gegužės 27 d. 18 val., Kauno apskrities viešoji biblioteka (Donelaičio g. 8, III a. Renginių erdvėje) kviečia į susitikimą su rašytoja Ieva Dumbryte ir jos romano „Šaltienos bistro“ pristatymą.

I. Dumbrytė teigia, kad ji yra autorė, visada gyvenusi šalia svajonės. Rašytojos debiutinė knyga „Šaltienos bistro“, į lietuvių literatūros pasaulį atnešusi naują unikalų balsą, 2021 m. įvertinta kūrybiškiausios metų knygos premija. Tai pirmas kartas per 20 metų, kai ši premija įteikta debiutuojančiai rašytojai. Kviečiame susitikti su rašytoja pasikalbėti apie kūrybą ir jos knygą „Šaltienos bistro“, kurioje pinasi groteskas, juodas humoras, siurrealizmas ir netikėti personažai.

Autorė apie save:

„Mokyklos laikraštyje, kuriame troškau rašyti, gavau tik piešti. Svajojau studijuoti lietuvių filologiją, bet pavyko įstoti tik į istoriją. Norėjau išleisti poezijos knygą, bet atsispausdinusi savo eilėraščių bukletėlį tik padalinau jį kaimynams. Svajojau būti žurnaliste, bet pasisekė parašyti tik porą straipsnių apie parduotuvių tinklą IKI portale „Delfi“. Aš – nieko nepasiekusi autorė, tačiau visada gyvenanti šalia svajonės.“

Kviečiame dalyvauti!

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.