Kauno apskrities viešoji biblioteka toliau įgyvendina jaunimui skirtą projektą „Stotelė – hiphopas“ ir kviečia į 5 susitikimų ciklą su Lietuvos hiphopo atstovais. Renginiai organizuojami bendradarbiaujant su jaunimo pamėgtu kultūros baru „Godo“.

Penktasis ir jau paskutinis susitikimas vyks gegužės 20 d., penktadienį, 18 val. kultūros bare „Godo“ (Laisvės al. 89-1D). Jo svečias – reperis Erikas Toruntajevas-Erkė / Themyouandme.

Erikas Toruntajevas-Erkė 2012 m. sukūrė pirmąjį dokumentinį filmą apie Lietuvos repą „Tarp žemės ir dangaus“. 2018 m. jis tapo kasmetinio konkurso „Freestyle MC Battle“ nugalėtoju. Reperis taip pat kelis kartus Lietuvos hiphopo muzikos apdovanojimuose buvo nominuotas kaip geriausias metų MC, o 2021 m. „MAMA“ muzikos apdovanojimuose nominuotas kaip metų hiphopo atlikėjas.

Jau 10 metų scenoje esantis Erkė šiuo metu gali būti laikomas vienu produktyviausiu underground‘inio repo kūrėjų – jo grojaraštį nuolat papildo naujausi kūriniai, o „Youtube“ kanale atsiranda vis naujų ir profesionaliai parengtų vaizdo klipų. Reperis taip pat yra išleidęs 4 albumus: „Miego sutrikimai“ (2018 m.), „Unreleased, Vol 1“ (2019 m.), „USA Memorialas“ (2020 m.), „THEMYOUANDME“ (2021 m.).

Jeigu miego sutrikimai, dopaminas, nauja teritorija tau nėra tik eiliniai žodžiai, jeigu negalėjai ateiti į sausio mėnesį Kaune vykusį Erkės koncertą, tuomet metas ištaisyti savo klaidas ir užsukti į susitikimą. Laukiame Tavęs!

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Projektą „Stotelė – hiphopas“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

LTK Logotipas1


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.