Gegužės 9 d. 17 val. Donelaičio g. 8, Renginių erdvėje kviečiame į literatūrinį vakarą „Ilgesio saulė šviesi“, skirtą bibliotekos gyvojo žodžio almanacho „Ąžuolynas“ kūrėjams – Rūtai Staliliūnaitei, Robertui Keturakiui atminti ir poeto Stasio Santvaro 120-ajam gimtadieniui paminėti.

1990 m. pradėtas kurti gyvojo žodžio almanachas „Ąžuolynas“ buvo rašytojų ir menininkų kūrybos ir jubiliejiniai vakarai, knygų pristatymai, įvairios iniciatyvos ir viešos diskusijos. Almanacho rengėjai netrukdavo atsiliepti į Lietuvos kultūrinio gyvenimo aktualijas: renginiuose skambėjo gyvas meno kūrėjų žodis, buvo pristatomos dar spaustuvės dažais kvepiančios knygos, nužeriamos dulkės nuo tautai brangių vardų.

Daug šviesių asmenybių padėjo „Ąžuolynui“ augti, tačiau aktyviausi ir ištvermingiausi buvo almanacho steigėja ir organizatorė Daina Kazlauskienė, redaktorius ir pagrindinis vedėjas rašytojas Robertas Keturakis, Rūta Staliliūnaitė ir Egidijus Stancikas.

Kviečiame dalyvauti ir trumpam vėl patirti kultūros almanacho dvasią. Programoje: istoriniai apibendrinimai ir amžini atsiminimai, improvizacijos, gerosios naujienos ir kiti šventiniai bei kasdieniai dalykai. Renginyje dalyvaus: solistai Rita Preikšaitė ir Mindaugas Jankauskas, pianistas Petro Bondar (Ukraina), aktoriai Liucija Zorūbaitė, Egidijus Stancikas bei „Ąžuolyno“ organizatorė Dainuolė Kazlauskienė.

Lauksime jūsų!

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.