Renginio iliustracija

Kada jums „užima kvapą“, ar rodos „širdis į kulnus nusirita“? Kai liekat vienas dideliame tuščiame pastate? O gal vėlyvą metą senoje bibliotekoje, kai kažkas netikėtai sukrebžda jums už nugaros? Gal kai skaitot ar žiūrit Stiveną Kingą? Ar tas baimės virpulys kūne jus įkvepia veikti, ar stingdo vietoje?

Kiekvieno žmogaus vidinis pasaulis, įvairios vietos ir pastatai slepia savo mistinius šešėlius bei istorijas, kurios krebžda noru būti išgirstos. Kauno apskrities viešoji biblioteka balandžio 29 dieną kviečia į įžanginį Kauno literatūros savaitės renginį, performatyvų vyksmą – „Krebždesiai“. Jis supažindins su mistikos, siaubo archetipų pėdsakais šiuolaikinėje tautosakoje ir pakvies pasinerti į baimių ir šešėlių pasaulį. „Krebždesiai“ – tai patyrimas, gimęs iš kūrybinio rašymo dirbtuvių „Bibliozauras“ dalyvių rankraščių: žmonių idėjų, jausmų apie šiuolaikiškus siaubo mitus, paralelinius mums pažįstamų erdvių sluoksnius bei kiekvieno slepiamas asmenybių puses.

Pasiruošk netikėtiems šiurpuliams, juk kas gali būti baugiau nei susitikti pačią baimę?

Renginio registracija 20.30 val. (I srautas) Grupė pilna, bet kviečiame registruotis į kitą šio projekto renginį „Netikėti, netikėtų vietų skaitymai“.

Renginio registracija 22.30 val. (II srautas) Grupė pilna, bet kviečiame registruotis į kitą šio projekto renginį „Netikėti, netikėtų vietų skaitymai“.

Nesuspėjusius užsiregistruoti, kviečiame žiūrėti tiesioginę renginio transliaciją bibliotekos Facebook paskyroje.

Dalyvauja:

Aktoriai: Balys Ivanauskas; Samuelis Sauchatas; Kamilė Lebedytė; Mantas Bendžius.

Performansas: Gediminas Jurgelevičius

Garsas: Sovijus

Judesys: Viktorija Zobielaitė (Šeiko šokio teatras)

Šviesa: RMI

Instaliacijos: Ala Volkova, Aušrinė Petrauskaitė

 

„Krebždesiai“ – vienas iš Kauno apskrities viešosios bibliotekos projekto „Mistinė pažintis“ renginių. Šis projektas yra Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022 programos dalis.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Renginio metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines veido apsaugos priemones (veido kaukes arba respiratorius).


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.