Renginio iliustracija

Balandžio 23 d. 12 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia į prof. dr. Remigijaus Venckaus paskaitą: „Fotografija – teorija ir pasauliniai pavyzdžiai“.

 

Prof. dr. Remigijus Venckus yra žinomas ne tik medijų kultūros ir meno tyrinėjimų srityje, bet ir aktyviai kuriantis eksperimentinį fotografijų meną. Gausiai fotografijomis iliustruotoje paskaitoje autorius pasakoja: apie savo fotografijos kūrybos kryptį, paaiškina kodėl, kaip ir ką kuria, apibrėžia, ką jo drąsūs fotografijos ir kompiuterinės technikos eksperimentai turi bendro su kalbos vartojimu ir jos suvokimu, kokios vyrauja šiuolaikinės eksperimentinės fotografijos tendencijos, ko siekia menininkai eksperimentuodami technika ir estetiniu sprendimu. 

Atidžiai stebėdamas meno pasaulio naujoves, gilindamasis į technologijas ir taikydamas skirtingas raiškos priemones kūrėjas akivaizdžiai propaguoja post-fotografijos tendencijas ir savo praktine veikla dalyvauja vaizdiniame posūkyje, kurį gausiai reflektuoja mokymuose.

Paskaita yra dalis renginių ciklo, skirto jaunimui skirtam projektui „Erdvė reikštis“.

Daugiau apie projektą.

Paskaitos pradžia: 12.00 val.
Vieta: K. Donelaičio g. 8, Renginių erdvė
Būtina registracija: registruotis telefonu (8-37) 28 18 59 arba internetu

Dalyvių skaičius ribotas.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Kviečiame dalyvauti!

 

Projektą dalinai finansuoja:

LTK Logotipas1


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.