Balandžio 19 d. 17.30 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (K. Donelaičio g. 8, II a. Edukacijų erdvė) kviečia į pokalbį apie savanorystę su Rita Kybartiene.

R. Kybartienė mokėsi dailės mokykloje pynimo iš vytelių amato, Šiaulių pedagoginiame universitete studijavo dailę ir technologijas, įgijo pedagogo kvalifikaciją. Nuo 2017 m. lektorė yra Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės ŠAK (štabo aptarnavimo kuopos) veiklos viešinimo skyriaus vadė. 2021 m. patekusios į konkurso „Metų kaunietė“ dešimtuką moters credo: „kad ir kas atsitiktų, žiūrėk tik į priekį“.

Savanorystė – tai viena iš galimybių pažinti save ir kitą žmogų. Tai proga pamatyti gyvenimą kitu aspektu, nei mums įprasta. Savanoriauti, prisidėti prie įvairių veiklų, o ne laukti kol kažkas pasikeis – toks buvo R. Kybartienės tikslas, kurį ji realizavo savanoriaudama oro uoste, patruliuodama parkuose, gatvėse, COVID-19 karštojoje linijoje, ligoninės raudonojoje zonoje. Šiais sudėtingais metais lektorė savanoriauja Kalvarijos pasienyje, padeda karo pabėgėliams iš Ukrainos.

„Vadovaujuosi šūkiu: kas, jei ne mes, kada, jei ne dabar?“, – sako R. Kybartienė.

Savanorystė – tai veikla, reikalaujanti daug geros širdies ir pasiaukojimo, todėl kalbėti apie tai visada prasminga ir verta.

Maloniai kviečiame!

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Renginio metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines veido apsaugos priemones (veido kaukes arba respiratorius).


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.