Tekstai, fotografija, tapyba, žemės menas. Užupio ambasadorius, keliautojas, aitvarų kūrimo entuziastas. Visi šie raktažodžiai apie vieną žmogų – Marių Abramavičių-NeboisiaBalandžio 13 d. 18 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (K. Donelaičio g. 8, III a. Renginių erdvė) kviečiame susitikti su menininku ir pasikalbėti apie jo naująją knygą „Šiaurinės Šinšilos polėkiai“.

Neišvengiamai kalbėsime ir apie erdves: geografinius taškus žemėje ir vidines erdves, resursus, iš kurių Marius jau daugybę metų žvelgia į pasaulį kūrėjo ir atradėjo akimis.

Iš knygos „Šiaurinės Šinšilos polėkiai“ :

Gal laikrodis

Šiaurinės Šinšilos veido išraiška labai pasikeičia, pasižiūrėjus į prietaisą, kuris turi dvi, o kartais tris rodykles, kurios sukasi ratu aplink dvylika skaičių. Dažniausiai pasitaiko dvylika skaičių. Tai, kuomet ji pažiūri į tas rodykles, veido išraiška ir vidinė būsena labai pakinta  į blogąją pusę. O varge jau dvylika, – sako, arba, – negali būti, jau trys.

Ją tai labai nervina.

O dar baisiau, jei tas prietaisas dingsta nuo sienos. Ji zylioja ieškodama ir bandydama atstatyti  buvusią tvarką. Nes be prietaiso sunku gauti dvylika, ar tris, ar dar ką nors. Laiko nebėra, kai ir taip jo visur trūksta.

Šiaurinė Šinšila nuostabiai pačiumpa saldėsio gabaliuką ir smalsiai apžiūrinėja iš arti. Džiaugias. Vai sako, jau pusę trijų. Oi – sako pusė trijų.

Daugiau apie menininką ir jo kūrybą.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Renginio metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines veido apsaugos priemones (veido kaukes arba respiratorius).


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.