Kviečiame į Lauryno Katkaus knygos „Nakvynė Berlyne“ pristatymą balandžio 22 d., penktadienį, 18 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (K. Donelaičio g. 8, Renginių salė).

Laurynas Katkus (g. 1972 metais Vilniuje) – žinomas rašytojas, eseistas ir vertėjas. Jis išleido keletą poezijos ir esė rinkinių, romaną „Judantys šešėliai“. Anglų ir vokiečių kalbomis pasirodė penkios L. Katkaus knygos. Dirbo radijo žurnalistu, leidyklos redaktoriumi, dėstytoju ir mokslo darbuotoju keliuose Lietuvos universitetuose ir institutuose.

L. Katkus po beveik dešimtmetį trukusios pauzės grįžta su nauja prozos knyga, atgaivinančia pamirštą apysakos žanrą. Keistos, pasakiškos situacijos tampa išeities tašku pasakojimams apie Nepriklausomybės kartą, apie jos siekius, pasirinkimus bei patirtis. Atidus, neretai humoristinis žvilgsnis į šiuolaikinės Lietuvos gyvenimą persmelkiamas fantastine atmosfera. Naujos šnektos, žiniasklaidos žargonas ir slengas vykusiai sintetinami ir jungiami su literatūrine kalba.

Renginyje dalyvaus knygos autorius ir literatūrologė Rūta Eidukevičienė. Renginio metu bus galima įsigyti knygų.

Maloniai kviečiame!

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Renginio metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines veido apsaugos priemones (veido kaukes arba respiratorius).


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.