REGISTRACIJA STABDOMA.

Balandžio 12 d. 17.30 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia visus į vytelių pynimo edukaciją. Gaminsime originalų krepšelį margučiui, lavinsime kūrybiškumą ir įsitikinsime, kad pinti vyteles ne tik paprasta, bet ir labai įdomu. Atgimstant gamtai ruoškimės Velykoms kartu, kūrybiškai ir įdomiai! Dalyvių laukia maloni staigmena – paroda, kurioje galėsite pasigrožėti dviem nuostabiomis edukacijos viešnios nupintomis suknelėmis.

Edukacijos lektorė – mokytoja metodininkė, Kauno apskrities Vytauto Didžiojo 2-osios šaulių rinktinės šaulė, tautodailininkė, savanorė Rita Kybartienė. Vytelių pynimo amato jau šešiolika metų kantriai mokanti specialiųjų poreikių turinčius jaunuolius, pati lektorė pina nuo 16 metų ir jau sukūrė kelias dešimtis įspūdingų autorinių darbų – nuo interjero detalių, suknelių iki... roboto!

Edukacijos pradžia: 17.30 val.

Vieta: K. Donelaičio g. 8 / Lydos g. 2, II a. Edukacijų erdvė (201 k.)

Būtina registracija: užpildyti čia arba registruotis telefonu (8-37) 32 43 09. Dalyvių skaičius ribotas.

Susipažinkite su vienu seniausių lietuvių amatų ir papuoškite savo velykinį stalą originaliu pačių gamintu kūriniu. Kviečiame dalyvauti!

Edukacijos metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Edukacijos metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines veido apsaugos priemones (veido kaukes arba respiratorius).

 


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.