REGISTRACIJA STABDOMA. Pasiruoškime artėjančioms Velykoms! Balandžio 11 d. 17.30 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (K. Donelaičio g. 8, Edukacijų erdvė 201 k.) kviečia visus į žvakių gamybos edukaciją.

„Ekožvakių“ komanda supažindins su vienu seniausių amatų – žvakių gamyba. Edukacijos dalyviai mėgausis vasariškai kvepiančio bičių vaško ir medaus aromatu, sužinos apie bičių vaško naudą sveikatai ir aplinkai, dalyvaus jo lydymo procese, pasiruoš formą žvakių gamybai, taip pat išbandys ir sausąją žvakių gaminimo techniką – iš bičių korių.

Trukmė ~60 min.

Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina registracija el. paštu [email protected]. Registracija vyks iki balandžio 7 d. Jeigu užsiregistravote, bet dėl susiklosčiusių aplinkybių dalyvauti negalėsite, prašome apie tai pranešti. Užsiėmimas nemokamas.

Edukacijos metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Edukacijos metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines veido apsaugos priemones (veido kaukes arba respiratorius).


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.