Kovo 9 d. 18 val. Kauno apskrities viešosios bibliotekos III a. renginių salėje (K. Donelaičio g. 8) kviečiame į susitikimą su Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ žmonėmis ir leidinio „Susigrąžinti gyvenimą. Vilniaus „Carito“ žmonių istorijos“ pristatymą.

Dalyvauja leidinio herojės: Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ Socialinės tarnybos darbuotoja Snieguolė Rudzinskienė; Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ Užsieniečių integracijos programos projekto vadovė Ieva Čičelytė; Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ komunikacijos koordinatorė Ernesta Karnilaitė.

Apie leidinį ir „Carito“ žmones

Leidinį sudaro 14 istorijų. Priklausomybę nuo narkotikų įveikęs jaunuolis Lukas; jauna mama Deimantė, susigrąžinusi paimtą sūnų; viename „Carito“ padalinių dirbanti Lolita, kuri atskirtį patiriantiems žmonėms padeda įgyti profesiją ir darbo įgūdžių; prekybos žmonėmis aukoms padedanti Angelė, kuri sako: „kartais liekame vieninteliai, kurie žmogaus neteisia“; buvęs savanoris, o dabar Nuteistųjų konsultavimo centro teisininkas Andrius, padedantis kabintis į gyvenimą grįžusiems iš įkalinimo įstaigų. Tai tik dalis istorijų, kurios yra Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ kasdienybė.

Į susitikimą kviečiame norinčius susipažinti su „Carito“ veikla, tuos, kurie patyrė įvairių gyvenimo etapų, matė ar patys išgyveno gyvenimiškus nupuolimus; tuos, kurie gali liudyti, dalytis savo istorijomis ir taip padėti. Tai tik maža dalelė, atspindinti gailestingosios meilės (lot. caritas) veikimą.

Renginyje bus galima įsigyti knygų.

Renginiuose privaloma dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius (išskyrus, kai asmuo negali dėvėti medicininių veido apsaugos priemonių dėl negalios).

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.