Kūrybinių dirbtuvių ciklas „Vaizduotės praktikos“ tęsiasi. Šie susitikimai – tai Jūsų ir jūsų vaizduotės pasimatymai. Kartais tai išėjimas iš komforto zonos, kartais – maloni terapija.

Vasario 24 d., ketvirtadienį, 18 val. TEATRINIAI ŽAIDIMAI. ATŠAUKIAMAS DĖL LEKTORĖS LIGOS

Registracija.

Susipažinsime su teatro metodais, skirtais sceninei partnerystei, improvizacijai, personažų bei etiudų kūrimui.
Teatras – puikus ir saugus būdas užčiuopti savo vaizduotės ribotumus ir... juos sutrupinti.
Sceninė patirtis – nereikalinga. Kuo daugiau scenos baimės turite, tuo labiau esate laukiami!

Kovo 10 d., ketvirtadienį, 18 val. KŪRYBIŠKUMAS KASDIEN

Registracija.

Šis susitikimas bus skirtas tiems kūrybiškumo metodams, kurie tinka kasdieniniam vaizduotės raumeniui treniruoti. Jie neįsitenka vienos ar kitos temos rėmuose, nes siūlo daugiau vertybinės savityros, sociometrinių užduočių ir iš esmės žvelgti į pasaulį kūrybiškiau.
Užduotys tinkamos ir suaugusiesiems, ir vaikams.

Kovo 22 d., antradienį, 18 val. MENO TERAPIJA

Registracija.

Praėjusiais metais ypač domėtasi meno terapijos ,,Vaizduotės praktikų“ užsiėmimais, todėl jie vyks ir toliau. Tradiciškai užsiėmimo metu gausite dvi užduotis, skirtas gilesniam savęs pažinimui. Svarbiausia meno terapijoje atsipalaidavimas, buvimas kūrybiniame procese ir asmeninės įžvalgos, kurias išsinešite.

Kviečiame registruotis!

Apie kūrybinių dirbtuvių lektorę

Kristina Vainiutė baigė Teatro edukologijos bakalauro ir magistro studijas. Nuo 2008 m. dirbo įvairiose Vilniaus švietimo įstaigose; 2011–2018 m. Vilniaus miesto teatro mokytojų metodinio būrelio narė, nuo 2014 m. – būrelio pirmininkė; 2015–2016 m. pirmojo šaradų turnyro Lietuvoje ,,3 žodžiai“ suaugusiems organizatorė; nuo 2006 m. vaikų vasaros užimtumo organizatorė; kūrybinių dirbtuvių vaikams ir suaugusiesiems lektorė; renginių organizatorė.

Domėjimosi laukas: teatras, neformalusis švietimas ir jo formos, sociokultūrinė antropologija, psichologija, etnokultūra, meno terapija, mindfulness.


Dirbtuvių metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

 

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.