Informuojame, kad renginys ATŠAUKIAMAS.

Vasario 10 d., ketvirtadienį, 16 val. Kauno apskrities viešosios bibliotekos Facebook paskyroje vyks John Perry knygos „Prokrastinacijos menas“ pristatymas ir diskusija su efektyvumo treneriu Mindaugu Grajausku.

John’as Perry’is yra Stanfordo universiteto filosofijos profesorius emeritas. Drauge su kitais jis veda nacionalinę radijo laidą „Philosophy Talk“. 2011 m. jo tekstas „Struktūrinė prokrastinacija“ buvo apdovanotas „Ig Nobelio“ literatūros premija. Šią knygą autorius rašė laikydamasis joje dėstomų principų, kitaip sakant – atidėliodamas disertacijų vertinimą ir pažymių rašymą. „Prokrastinacijos menas“ – tai dykaduoniavimo bei darbų vilkinimo vadovas, skirtas paguosti ir motyvuoti visus profesionalius darbų atidėliotojus. Knygoje su humoru aptariamos problemos, su kuriomis susiduria savigraužos kamuojami prokrastinatoriai, taip pat pateikiami patarimai, padėsiantys pagaliau atlikti ilgai atidėliotas užduotis.

Mindaugo Grajausko domėjimosi ir tyrinėjimo laukas – nuo produktyvumo ir asmeninio efektyvumo, projektų valdymo ir komandinės veiklos stiprinimo iki asmeninių finansų valdymo ir investavimo. Lektorius yra knygos „Ko niekada neišgirsite iš bankininko: praktiniai patarimai poros finansų planavimui ir organizavimui“ (2018) autorius, knygos „Dėmesio, grupė! Praktiniai darbo su grupe būdai ir technikos“ (2014), bendraautorius. Mindaugas turi filosofijos magistro laipsnį, savo veikloje padeda vidutinių ir didelių organizacijų vadovams ir darbuotojams atrasti efektyvesnio veikimo praktikas ir būdus.

Renginio metu aptarsime knygą, diskutuosime, kada prokrastinacija gali padėti, o kada tapti žalinga, taip pat aptarsime efektyvumą didinančius įpročius.

Kviečiame dalyvauti!

Bibliotekos Facebook paskyra.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.