2022 m. sausio 19–23 dienomis Kaunas prisipildys renginių ir oficialiai atidarys Europos kultūros sostinės titulo metus.

Sausio 22 dieną Kauno apskrities viešoji biblioteka (K. Donelaičio g. 8) prie Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ atidarymo programos dalies Sukilimas“ su projektu Kauno žvėries brolija“ ir kviečia jus ne tik į mitinių būtybių parodos atidarymą, bet ir į vaidmenų žaidimą LARP.

Ko tikėtis? Nordic LARP tai rolių žaidimai, kuriuose kiekvienas turės progą įkūnyti personažus ir socialinėse situacijose siekti tikslų. Bus daug bendravimo, šiek tiek vaidybos, bet nesijaudinkite – būti aktoriais nereikės! Svarbu dalyvauti ir leisti būti nešamiems istorijos! Tad sausio 22 d. 12 val. kviečiame į komišką socialinę dramą apie baltų dievus mūsų kasdienybėje. Užmiršti ir nebeaktualūs, jie bandys ieškoti sprendimų ir prisitaikyti prie šiuolaikinio pasaulio. Bet ir nepraleis progos, kaip ir visi dievai, aiškintis tarpusavio santykių!

Apie vedėją

Andrius Ūdra – Nordic LARP (life-action role play) patyriminių žaidimų kūrėjas. Jau devynerius metus kuria žaidimus ir dalyvauja tarptautiniuose Nordic LARP festivaliuose (Estijoje, Danijoje, Norvegijoje, Baltarusijoje, Lietuvoje). Sukūrė per dešimt autorinių žaidimų. Specialiai „Kaunas 2022“ žaidimui paruošė baltų dievams pritaikytą scenarijų.

REGISTRACIJA SUSTABDYTA.

Renginys vyks K. Donelaičio g. 8, III a. renginių salėje.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.