Šeimos santykių institutas kartu su Kauno apskrities viešąja biblioteka balandžio 12 d. 17 val. kviečia į virtualią paskaitą „Susipažinkime iš naujo. Kaip bendrauti susirgus vienam iš partnerių?” su lektore Agne Garmuviene.

Netikėtai užklupę sveikatos sutrikimai šeimoje kelia iššūkį ne tik jos narių fizinei, bet ir emocinei sveikatai. Susirgus vienam iš partnerių, staiga keičiasi gyvenimo ritmas, sąlygos, įprasti ritualai. Su tuo susiję pokyčiai ir nežinomybė kelia įtampą, stresą poros ir šeimos narių tarpusavio santykiams. Siekiant išvengti tarpusavio nesusikalbėjimo, kylančios emocinės įtampos ar atpažinti pasikeitusį bendravimą poroje, kviečiame prisijungti prie organizuojamos nuotolinės paskaitos, kurioje aptarsime:

  • Su kokiais iššūkiais susiduria pora susirgus antrajai pusei (vaidmenų pasiskirstymas, atsakomybės, bendravimas ir t.t.).
  • Emociniai etapai poros santykyje keliaujant per sveikimo procesus?
  • Kaip išsakyti tai, ko labiausiai bijome (per praktinius pavyzdžius aptarsime baimes ir nemalonius jausmus)?
  • Kaip stiprinti bendravimo įgūdžius, susirgus vienam iš partnerių?

Dalyvavimas nemokamas. Dalyvių skaičius ribotas. Registracija >>>

Paskaita vyks nuotoliniu būdu. Dieną prieš paskaitą bus atsiųsta nuoroda į el. paštą. Paskaitos įrašas nebus daromas, todėl svarbus punktualus dalyvių prisijungimas bei kompiuterinės įrangos išbandymas iki paskaitos.

Lektorė: psichologė Agnė Garmuvienė  turi 2 metų patirtį dirbant asmens sveikatos priežiūros srityje, konsultuojant pacientus sergant įvairiomis ligomis. Veda seminarus skirtus specialistams ir visuomenei apie profesinį perdegimą, streso įveikos metodikas, profesinių tarpusavio santykių kūrimą darbovietėje ir santykių kūrimą šeimoje, susirgus vienam iš šeimos narių. Įgijusi onkopsichologijos specializaciją.

Paskaitą finansuoja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.