Kovo 19 d. 17 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia visus į nuotolinę edukacinę paskaitą „Ekoetiketas: kaip tapti maloniu svečiu Žemėje?“. Užsiėmimą ves ekoterapeutė, augalų prieglaudos „Gyvybės langelis“ steigėja Aistė Virketė.

Visi žinome, jog egzistuoja stalo etiketas, verslo etiketas bei kitos etiketo rūšys. O koks yra tvaraus vartojimo etiketas? Suprantame, jog esame tik svečiai šioje Žemėje, ir matome, jog aplink mus egzistuoja daugybė tvaraus Žemės išteklių vartojimo taisyklių. Šiais laikais didžioji dalis gyventojų ima vertinti kitą asmenį ir pagal jo išteklių tausojimo įpročius, ekologines žinias, gyvenimo būdą. Todėl norėdami gyventi tvariai ir draugiškai su aplinka, turime išmokti pagrindines ekoetiketo taisykles: kaip valgyti, gerti, tvarkytis namuose, planuoti biudžetą ar net reikšti meilę... 

Šioje edukacinėje paskaitoje sužinosite, kaip saugoti mus supantį žaliąjį pasaulį, pradedant savo sąmoningumo kelią nuo kasdienių įpročių. Kviečiame ir jau besidominčius tvariu gyvenimo būdu, ir tuos, kurie norėtų pradėti, bet nežino kaip. Taip pat laukiame ir tų, kurie savo gyvenimo būdo keisti neketina, tačiau nori suprasti artimus žmones, pasirinkusius gyventi tvariai. 

Edukacija vyks ZOOM platformoje. Užsiregistravusiems dalyviams bus atsiųsta prisijungimo nuoroda. Dalyvių skaičius ribotas.

REGISTRACIJA SUSTABDYTA

Kviečiame dalyvauti!

Edukacija yra dalis tarptautinio projekto „Green Bridges“, kurį biblioteka įgyvendina su partneriais iš Didžiosios Britanijos, Suomijos, Lenkijos, Rumunijos ir Italijos. „Green Brigdes“ komanda, siekdama iš naujo atrasti žmogaus, aplinkos ir gamtos ryšį bei skatindama bendruomeniškumą, kviečia į kūrybines dirbtuves, ekskursijas, kitas draugišką ir artimą gamtos ir žmogaus ryšį puoselėjančias veiklas.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.