Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje pradėjo veikti „KAVB kalbų ir kultūrų klubas“, skirtas visiems besidomintiems užsienio kalbomis ir kultūromis. Kartu mokysimės įvairių kalbų, diskutuosime apie kultūras ir ne tik. Pirmoji šalis, kurią pažinsime kartu – Prancūzija!

Kviečiame į virtualias prancūzų kalbos ir kultūros pamokas. Lapkričio antradieniais 19.30 val. (17, 24 d.) vyks kultūros pamokos, o ketvirtadieniais 18 val. (12, 19, 26 d.) – kalbos pamokos. Jas ves ketvirto kurso Frankofonijos šalių kalbos ir kultūros studentė Deimantė Gudzinskaitė. Klubo nariai kartu mokysis prancūzų kalbos pagrindų, gebės juos pritaikyti praktiškai, susipažins su prancūzų kultūra, diskutuos apie filmus, literatūrą, muziką ir virtuvę.

Registracija: kviečiame prisijungti prie „KAVB kalbų ir kultūrų klubo“ Facebook grupės bit.ly/KAVBklubas, kurioje galėsite užsiregistruoti į pamokas ir rasite platesnę informaciją. Pamokos vyks virtualiai, vaizdo konferencijų platformoje. Nuorodas kaip prisijungti atsiųsime asmeniškai.

Iki susitikimo!


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.