Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje vyksta projekto „Akimirkų istorijos“ renginiai. Senjorams skirto projekto pirmoji dalis – edukacinės paskaitos apie fotografiją ir Žaliakalnio mikrorajoną bei ekskursijos Žaliakalnyje, kurių metu bus fotografuojama momentiniais fotoaparatais. 

Antrasis projekto renginys vyks rugsėjo 17 d. 11 val. (Radastų g. 2, 322 k.)

 

Renginio programa:

  • 11.0011.15 val. Senjorų sveikatingumo rytmečio mankšta su treneriais Roku ir Rapolu Žeimiais;
  • 11.1511.45 val. projekto „Prisijungusi lietuva“ pristatymas su projekto komandos nariais;
  • 11.4513.30 val. paskaita apie skaitmeninę fotografiją su profesionaliu fotografu Jonu Danielevičiumi.

Edukacinės paskaitos apie fotografiją metu senjorai toliau gilinsis į fotografijos meno subtilybes. Šį kartą susipažinsite su skaitmenine fotografija, optika ir objektyvais.

Kitos paskaitos:

09 28 d. 11 val. (pradžia prie Žaliakalnio funikulieriaus (V. Putvinskio g. 22), jei blogas oras – Radastų g. 322 a.) paskaita-ekskursija „Pasivaikščiojimas po tarpukario Žaliakalnį“ su doc. dr. Rasa Račiūnaite-Paužuoliene. Renginio metu senjorai susipažins su Žaliakalnio mikrorajono istorija.

10 01 d. 11 val. (Radastų g. 2, 322 a.) edukacinė paskaita apie fotografiją su fotografu Jonu Danielevičiumi. Šio renginio metu senjorai susipažins su fotografiniu procesu – cianotipija bei dalyvaus dirbtuvėse, kurių metu patys išbandys šį procesą.
 
Renginių metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Atsižvelgiant į Vyriausybės priimtus sprendimus, bibliotekos renginių metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones bei laikytis 1 metro atstumo. Kaukės gali nedėvėti asmuo su negalia, jei kaukė trukdo jam kvėpuoti.

Projektą „Akimirkų istorijos“ dalinai finansuoja:

logo  


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.