Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2) toliau vyksta parodų ciklo „Vasaros galerija“ renginiai. Visą vasarą bibliotekos lankytojus ir meno entuziastus kviečiame apsilankyti vienos dienos parodose po bibliotekos laiptais (I a. fojė).

Liepos 30 d. 11–16 val. bus eksponuojama dar viena „Vasaros galerijos“ paroda – Jekaterinos Smirnovos kūryba ir Ievos Dauskurdaitės paveikslas „Močiutės sodai“.

Jekaterinos Smirnovos parodoje „Atspindžiai“ lankytojai išvys portretus. Jaunoji menininkė pasakoja, jog ypač mėgsta piešti žmogaus akis: „Man patinka piešti žmones, ypač jų akis. Aš manau, kad perduoti tinkamą veido emociją yra svarbiausia mano užduotis“. Menininkė šiuo metu studijuoja. Pradėjo piešti vaikystėje, tačiau į kūrybą pasinėrė tik 2019 metais.

Parodoje bus eksponuojamas ir Ievos Dauskurdaitės paveikslas „Močiutės sodai“. Menininkė savo kūrinį pristato taip: „Tai daug darbo ir pastangų pareikalavęs, akrilu tapytas močiutės oranžerijos projektas. Didžioji paveikslo dalis nutapyta taškavimo būdu. Paveikslas buvo tapomas iš mano senelių valdos nuotraukos. Siekiau kuo tiksliau atkurti nuotrauką, nutapyti kiekvieną gėlytę, atskleisti tikrąjį gamtos grožį.“

Parodos lankytojai galės bendrauti su autorėmis, jos pristatys savo kūrybą ir papasakos apie parodos idėją.

Kviečiame apsilankyti!

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

„Vasaros galerijos“ parodos liepos mėnesį:

30 d. 11–16 val. Jekaterinos Smirnovos „Atspindžiai“ (portretai) ir Ievos Dauskurdaitės paveikslas

Kūrėjus, norinčius eksponuoti savo darbus „Vasaros galerijoje“, kviečiame rašyti mums [email protected] ir atsiųsti savo darbų pavyzdžių. Susisieksime su Jumis ir susitarsime dėl parodos eksponavimo.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.