Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodas Kaune (Ž. E. Žilibero g. 4) liepos 17 d., penktadienį, nuo 16 val. kviečia kauniečius ir miesto svečius į „Kvapų naktį“. Išskirtinė pažintis su kvepiančiu, nepažintų formų, skonių ir savybių augalų pasauliu laukia kiekvieno į VDU Botanikos sodą atvykusio. Edukacijos, degustacijos, parodos, muzika, mados, knygos ir daugybė kitų nepaprastų dalykų bus skirta ir mažiems, ir dideliems.

 

Kauno apskrities viešoji biblioteka taip pat dalyvaus „Kvapų naktyje“. Mielai kviečiame susipažinti su išskirtinėmis bibliotekos parodomis bei dalyvauti edukaciniame užsiėmime.

„Kvepiančių knygų salonas: tarpukario literatūra“

Paroda „Kvepiančių knygų salonas: tarpukario literatūra“ – intriguojanti, skaityti, diskutuoti, per kvapo prizmę knygą pažinti kviečianti knygų ir kvapų ekspozicija. Kvepiančių knygų salone reikia pasitelkti vieną iš savo pojūčių – uoslę.  Įkvepiame kvapus ir nusikeliame į Laikinosios sostinės laikus su jai būdingais kvapais ir istorijomis.

„Laikinosios sostinės kultūros erdvė: kvapas“

Paroda „Laikinosios sostinės kultūros erdvė: kvapas“ pristato Lietuvos kosmetikos ir parfumerijos įmones, veikusias tarpukariu Kaune. Jų produkcija savo kokybe ir išvaizda prilygo geriausiems vakarietiškiems gaminiams. Ši paroda yra viena iš penkių Kauno apskrities viešosios bibliotekos parengtos ekspozicijos apie Lietuvos laikinosios sostinės Kauno „aukso amžių“, kuomet miestas vadintas „mažuoju Paryžiumi“, dalis.

„Gamtos formų atspaudai“

Kūrybinių dirbtuvių „Gamtos formų atspaudai“ metu „tapysime“ tuo, ką sukuria gamta. Įvairių augalų spalvotais atspaudais dekoruosime popierių, gaminsime atspaudų paveikslėlius, atvirukus!

Visa „Kvapų nakties“ programa: https://botanika.vdu.lt/ivykiai/kvapu-naktis-2020.

Renginys mokamas. Bilietus galima įsigyti www.bilietai.lt ir prieš renginį VDU Botanikos sodo kasoje.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.