Kauno apskrities viešoji biblioteka kelia sparnus ir žengia laukan į „Vasaros galeriją“ po bibliotekos laiptais (Radastų g. 2). Visą vasarą bibliotekos lankytojus ir meno mylėtojus kviesime apsilankyti jaunųjų kūrėjų (ir ne tik) vienos dienos parodose.

Liepos 16 d. 11–16 val. vyks antroji „Vasaros galerijos“ paroda – Faustos Anulytės „...kai vizija tampa realybe“.

„Aš, Fausta Anulytė, esu kūrėja, ieškotoja ir atradėja, trumpiau – Gyvenimo menininkė. Savo tapybos darbuose aš perteikiu tai, ką jaučiu, ką tyrinėju savyje. Dėl to vizijos pasirodo visiškai netikėtai: kartais kalbėdama su drauge stabteliu dėl išvysto reginio, kartais viziją pamatau medituodama, kartais atsibundu aiškiai matydama paveikslą… Iš pradžių sunku suvokti vizijos reikšmę, bet stengiuosi jos nepaleisti ir įgyvendinti ant drobės. Tuomet tyrinėjančiu žvilgsniu bandau perskaityti vaizdinį, kuris išties atskleidžia daug nežinomų, nesuvoktų vidinių rebusų. Svarbiausia, kad mano nutapyti vaizdiniai pasakoja ne tik mano istoriją, bet kiekvieno žiūrovo patyrimus, kviečia pasinerti į savo dvasios labirintus ir rasti reikalingus atsakymus – nes visi atsakymai į mums kylančius klausimus yra mumyse…

Dailė – nuo pat vaikystės man buvo nuostabi saviraiškos priemonė. Buvau labai tyli, tad piešimas buvo mano kalba. Lankiau dailės mokyklą; labiausiai įtraukė tapyba – galimybė dažais, spalvomis išreikšti savo idėjas, jausmus. Baigusi dailės mokyklos tapybą gana ilgą laiką buvau palikusi nuošaly. Ieškojau savęs, savo kelio, kol galiausiai grįžau prie kūrybos. Jau penkerius metus mane lanko įkvėpimas kurti, tapyti. 2018 metais Vilniuje vyko mano pirmoji asmeninė paroda, ir dabar kuriu ne tik sau, bet ir kitiems. Išsilaisvinau iš įsisenėjusių įsitikinimų ir darau tai, ko nori širdis ,” – apie save ir parodą pasakoja F. Anulytė.

Daugiau apie menininkę: faustaart.lt

Parodos lankytojai galės bendrauti su autore, kuri pristatys jiems savo kūrybą ir plačiau papasakos apie parodos idėją.

Kviečiame apsilankyti!

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

„Vasaros galerijos“ parodos liepos mėnesį (informacija bus pildoma):
16 d. 11–16 val. Fausta Anulytė „...kai vizija tampa realybe“ (tapyba)
23 d. Fausta Kybartienė (tapyba)
30 d. 11–16 val. Jekaterina Smirnova (portretai)

Kūrėjus, norinčius eksponuoti savo darbus „Vasaros galerijoje“, kviečiame rašyti mums renginiai@kvb.lt ir atsiųsti savo darbų pavyzdžių. Susisieksime su Jumis ir susitarsime dėl parodos eksponavimo.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.