Šiuos skaitymo metus baigsime specialiu KAVB knygų klubo renginiu, kurio metu tarpukario maisto kultūros tyrinėtoja Justina Minelgaitė-Plentienė ne tik padės paruošti šventinį vaišių stalą, bet ir bandys atskleisti, koks buvo tarpukario Kauno (1919–1940 m.) skonis? Kviečiame susitikti gruodžio 21 d. 17.30 val. K. Donelaičio g. 8, Renginių erdvėje (III a.).

Gruodžio 12 d. 18 val. kauniečius ir miesto svečius kviečiame į advento vakarą „Dvare ugnelė žibėjo“ Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (K. Donelaičio g. 8, III a. renginių erdvėje). Drauge su Garliavos kultūros centro folkloro ansambliu „Gegutala“ (vadovė Nijolė Grivačiauskienė) dainuosime tradicines advento dainas, žaisime, išbandysime senuosius advento burtus ir ateities spėjimus.

Sveiki, knygų klubo nariai! Skelbiame lapkričio mėnesio knygą: Hermann Hesse „Stiklo karoliukų žaidimas“.

Gruodžio 4 d. 19 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (K. Donelaičio g. 8) kviečia į naujosios kartos menininko Einoro Ruzgo dailės parodos atidarymą. Parodoje jus pasitiks siurrealizmo, impresionizmo bei kitų klasikinių srovių įkvėpti paveikslai, kurie tikrai sukels įvairiausių emocijų, idėjų ar minčių.

Kviečiame Kalėdoms ruoštis kartu su biblioteka. Lauksime Jūsų šventinėse dirbtuvėse.

Asociacija „Langas į ateitį“ jau penktą kartą organizuoja akciją „Senjorų dienos internete“. Šįkart senjorai kviečiami domėtis e.parašo teikiamomis galimybėmis, mokytis atpažinti melagienas, pasinaudoti dirbtinio intelekto teikiamomis galimybėmis bei tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius, naudojantis naudingomis programėlėmis savo telefone.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.