Gegužės 14–27 d. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 415) veiks paroda „Kokios svarbiausios pasaulio šiuolaikinės ekonomikos, verslo ir finansų taisyklės?“, skirta naujausiai verslo literatūrai. Tai 2016–2019 m. išleistos ir didelio skaitytojų susidomėjimo visame pasaulyje sulaukusios knygos anglų kalba.

Eksponuojama knyga apie Peter Drucker šiuolaikinės vadybos valdymo metodus, kurie plačiai naudojami įmonėse ir organizacijose. Taip pat galėsite susipažinti su šiuolaikinio investavimo, lyderystės ar verslo internete aktualijomis, islamo šalių finansų ir verslo subtilybėmis ar sporto rinkodaros ypatybėmis. Armstrongo vadybos žinynas padės konkretizuoti verslo tikslus ir atskleis, kaip tai darė tokios įmonės kaip „General Motors“ ar „Tesco“. Parodos knygos yra įdomios dėstytojams, studentams ir visiems, kurie domisi šiuolaikine ekonomika, verslu ir investavimu.

Ekspozicija parengta bendradarbiaujant su UAB „Humanitas – didžiausia ir daugiausia patirties turinčia užsienio knygų importuotoja bei platintoja Lietuvoje. 1994 metais veiklą pradėjusi kaip akademinės literatūros knygynas Vytauto Didžiojo universitete, įmonė šiuo metu valdo specializuotų knygynų tinklą Vilniuje ir Kaune, yra užsienio knygų prekybos lyderė.

UAB „Humanitas“ knygynai:
Knygynas „Kalbų centras“ Kaune – K. Donelaičio g. 61, LT-44245, Kaunas (akademinė, kalbų mokymo, grožinė literatūra)
Knygynas „Tūkstantis ir viena knyga“ Kaune – Vilniaus g. 11, LT-44282, Kaunas (meno ir įvairi literatūra)
Knygynas „Akademinė knyga“ Vilniuje – Universiteto g. 4, LT-01122, Vilnius (mokslinė, profesinė, grožinė literatūra)
Meno leidinių knygynas „Humanitas“ Vilniuje – Dominikonų g. 5, LT-01131, Vilnius (menų, architektūros ir dizaino literatūra, knygos dovanoms ir laisvalaikiui)
Knygynas „Kalbos“ Vilniuje – Trakų g. 7a, LT-01132, Vilnius (kalbų mokymo literatūra)

Apsilankykite UAB „Humanitas“ svetainėje: www.humanitas.lt

 

 Humanitas logo


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.