Vasaros galerija. Vitalijos Masteikaitės paroda „Tas paslaptingas gamtos alsavimas...“

Rugpjūčio 14–21 dienomis kviečiame užsukti į knygyną „Kolibris“, kuriame paskutinę Vasaros galerijos parodą „Tas paslaptingas gamtos alsavimas…“ pristato Vitalija Masteikaitė.

„Mėgstu meną įvairiose jo formose. Daug laiko praleidžiu gamtoje, žygiuose ir kelionėse, gražiausius vaizdus fiksuodama nuotraukose, o ypač įsimintinus – ir drobėse. Mėgstu tapyti akrilu. Pomėgis tapybai atsirado prieš dešimt metų. Lankiau tapybos užsiėmimus, stengiuosi dalyvauti įvairiose meno edukacijose ir projektuose.“ – Apie save pasakoja Vitalija.

Lauksime užsukant!

Parodą apžiūrėti galite knygyno „Kolibris“ darbo laiku:

I–V 10.00–18.00 val.

VI 12.00–16.00 val.

Pakalbink tapytoją knygyne:

Rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 16.30–18.00 val.
___

Kauno apskrities viešosios bibliotekos organizuojama Vasaros galerija jau ketvirtą kartą sugrįžta su nauju kūrybiniu polėkiu, parodomis ir menininkais. Dailės, fotografijos, grafikos ir kitų meno rūšių mėgėjams bei entuziastams tai kvietimas patirti ir atrasti kultūrą įvairiose erdvėse, o kūrėjams – galimybė pristatyti savo idėjas ir pasidalinti kūrybinėmis vizijomis su kauniečiais ir miesto svečiais.

Šiemet Vasaros galerija keliaus po Kauną ir belsis į įvairių kultūros, meno, verslo organizacijų duris. Kviesime apsilankyti Kauno apskrities viešosios bibliotekos kiemelyje, Kauno kino centre „Romuva“, knygyne „Kolibris“, tatuiruočių ir auskarų vėrimo studijoje „Redhill Studio“ bei kavinėje „Kiemas“.

Laukia šilumos, pažinimo ir naujų kūrybinių atradimų kupina vasara – leiskis į ją kartu su Vasaros galerija!

 

Knygyno „Kolibris“ fotografijos autorius Arvydas Čiukšys


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.