Vasaros galerija. Gabrielės Valaitytės fotografijų paroda „Rygos stogai“

Liepos 7–14 dienomis kviečiame pakeliauti po kaimyninę Latviją – menininkė Gabrielė Marija Valaitytė paruošė fotografijų parodą „Rygos stogai“, kuri bus eksponuojama knygyne „Kolibris“.

„Kaip menininkė esu labai aistringa vizualiam istorijos pasakojimui. Mane visada žavėjo tai, kaip vaizdai gali perteikti emocijas, idėjas ir istorijas taip, kaip žodžiai to padaryti negali. Mano kūrybiškumas neturi ribų, todėl nuolat eksperimentuoju su naujomis technikomis ir stiliais, kad savo kūryba galėčiau papasakoti patrauklias istorijas.

Rygos stogai – tai aukštų bokštų ir puošnių kaminų gobelenas, kuriame susipina kvapą gniaužiantys gotikos, baroko ir art deco stilių elementai. Ryškios stogų spalvos – nuo raudonos iki rudos – piešia ryškų miesto praeities ir dabarties paveikslą.“ – Savo įkvėpimu ir parodos detalėmis dalijasi Gabrielė Marija.

Daugiau apie menininkę sužinoti galite čia.

Parodą apžiūrėti galite knygyno „Kolibris“ darbo laiku:

I–V 10.00–18.00 val.

VI 12.00–16.00 val.
___

Kauno apskrities viešosios bibliotekos organizuojama Vasaros galerija jau ketvirtą kartą sugrįžta su nauju kūrybiniu polėkiu, parodomis ir menininkais. Dailės, fotografijos, grafikos ir kitų meno rūšių mėgėjams bei entuziastams tai kvietimas patirti ir atrasti kultūrą įvairiose erdvėse, o kūrėjams – galimybė pristatyti savo idėjas ir pasidalinti kūrybinėmis vizijomis su kauniečiais ir miesto svečiais.

Šiemet Vasaros galerija keliaus po Kauną ir belsis į įvairių kultūros, meno, verslo organizacijų duris. Kviesime apsilankyti Kauno apskrities viešosios bibliotekos kiemelyje, Kauno kino centre „Romuva“, knygyne „Kolibris“, tatuiruočių ir auskarų vėrimo studijoje „Redhill Studio“ bei kavinėje „Kiemas“.

Laukia šilumos, pažinimo ir naujų kūrybinių atradimų kupina vasara – leiskis į ją kartu su Vasaros galerija!

 

* Knygyno „Kolibris“ fotografijos autorius Arvydas Čiukšys


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.