Vasaros galerija. Ginos Poškienės kūrybos darbų paroda „Gamtos įkvėpta“

Birželio 12–19 dienomis Kauno kino centre „Romuva“ kviečiame į vasara alsuojančią Ginos Poškienės parodą „Gamtos įkvėpta“. Nuo vaikystės mėgstanti piešti Gina Poškienė yra tapybos procesu besimėgaujanti savamokslė, piešianti iš pajautimo. Menininkei tapyba yra hobis, malonumas, saviraiška, puiki terapija ir smagus laiko praleidimas. Pasak kūrėjos, tobuliausias momentas kūrybai yra gebėjimas pasinerti į tapymo procesą, kurio metu galima pajausti, paleisti, vizualizuoti, perteikti, džiuginti.

Ginai Poškienei gamta – „grožio, harmonijos, atsipalaidavimo ir įkvėpimo šaltinis. Ji padeda žmogui geriau suvokti save. Paveiksluose atsispindi ramūs gamtos motyvai. Asmeninį savo santykį su gamta perteikiu piešdama. Tikiuosi, kad ir Jums mano darbai suteiks lašelį ramybės ir šilumos“.

Parodą apžiūrėti galite Kauno kino centro „Romuva“ darbo laiku. Daugiau informacijos:
https://kvb.lt/ ir https://kcromuva.lt/

___

Kauno apskrities viešosios bibliotekos organizuojama Vasaros galerija jau ketvirtą kartą sugrįžta su nauju kūrybiniu polėkiu, parodomis ir menininkais. Dailės, fotografijos, grafikos ir kitų meno rūšių mėgėjams bei entuziastams tai kvietimas patirti ir atrasti kultūrą įvairiose erdvėse, o kūrėjams – galimybė pristatyti savo idėjas ir pasidalinti kūrybinėmis vizijomis su kauniečiais ir miesto svečiais.

Šiemet Vasaros galerija keliaus po Kauną ir belsis į įvairių kultūros, meno, verslo organizacijų duris. Kviesime apsilankyti Kauno apskrities viešosios bibliotekos kiemelyje, Kauno kino centre „Romuva“, knygyne „Kolibris“, tatuiruočių ir auskarų vėrimo studijoje „Redhill Studio“ bei kavinėje „Kiemas“.

Laukia šilumos, pažinimo ir naujų kūrybinių atradimų kupina vasara – leiskis į ją kartu su Vasaros galerija!


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.