Vasaros galerija. Gabrielės Samsukevičiūtės paroda „Tapau, vadinasi gyvenu“

Kauno apskrities viešosios bibliotekos organizuojama Vasaros galerija jau ketvirtą kartą sugrįžta su nauju kūrybiniu polėkiu, parodomis ir menininkais. Dailės, fotografijos, grafikos ir kitų meno rūšių mėgėjams bei entuziastams tai kvietimas patirti ir atrasti kultūrą įvairiose erdvėse, o kūrėjams – galimybė pristatyti savo idėjas ir pasidalinti kūrybinėmis vizijomis su kauniečiais ir miesto svečiais.

Šiemet Vasaros galerija keliaus po Kauną ir belsis į įvairių kultūros, meno, verslo organizacijų duris. Kviesime apsilankyti Kauno apskrities viešosios bibliotekos kiemelyje, Kauno kino centre „Romuva“, knygyne „Kolibris“, tatuiruočių ir auskarų vėrimo studijoje „Redhill Studio“ bei kavinėje „Kiemas“.

Laukia šilumos, pažinimo ir naujų kūrybinių atradimų kupina vasara – leiskis į ją kartu su Vasaros galerija!

Vasaros galeriją atidarysime Gabrielės Samsukevičiūtės dailės darbų paroda „Tapau, vadinasi gyvenu“, kuri bus eksponuojama birželio 2–9 dienomis Kauno kino centre „Romuva“.

Gabrielei kūryba yra asmeniška – į tapybos darbus ji sudeda tai, ką įdėmiu žvilgsniu pastebi gyvenime ir interpretuoja savu žvilgsniu: „Einu per gyvenimą ir analizuoju jį bei jame vykstančius procesus. Tuomet viską sudedu į paveikslus. Man jie kaip dienoraščio lapai. Savo kūryboje perteikiu, kaip matau ir jaučiu pasaulį. Ir vis tiek, kiekvienąkart reikia drąsos, kad juos parodyčiau.“

Gabrielės Samsukevičiūtės kūrybą sekite čia.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.